м.Чернігів, вул. О. Молодчого 12

ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В. А.» м. Чернігів заснована в 2000 р. на основі сімейного підряду. Підставою для створення фірми послужив ринковий попит на проектні роботи, виконані в повному обсязі, починаючи від архітектурної ідеї і закінчуючи інженерними мережами і конструктивними рішеннями.

Директором фірми став її засновник – Травка Віталій Андрійович. Отримавши разом з дружиною, Травкою Зінаїдою Семенівною, вищу архітектурну освіту в Полтавському інженерно-будівельному інституті, залучив до своєї проффесии і дочок - Юлію і Альону, які навчалися у Полтаві. Подальший підбір молодих фахівців здійснювався в основному з Полтави, причому знайомство з майбутніми співробітниками походило з другого курсу інституту. Всі виробничі та творчі практики студенти проводили в майстерні на проектуванні реальних об'єктів, отримуючи нагороду за працю.

Майстерня надає матеріальну допомогу фахівцям при виплаті кредитів на житло і безвідсоткові позики при купівлі житла. 

Майстерня знаходиться в сучасному приміщенні на першому поверсі багатоповерхового будинку. Всі робочі місця мають комп'ютер, внутрішня мережа та інтернет надають проектантам доступ до інформації та оперативності розробки проектних рішень. 

Всі фахівці мають вищу освіту і працюють за фахом. Майже всі архітектора фірми є членами Національної спілки архітекторів України, головою Черниговсой організації є Травка В. А. На фірмі є фахівці всіх інженерно-будівельних напрямків – архітектори, дизайнери, технологи, інженери - конструктори, сантехніки, електрики. Колектив складається як з молодих спеціалістів, так і з фахівців які мають солідний стаж роботи. 

Використовуючи нові свіжі напрями в дизайні та архітектурі, фірма спирається на досвід і знання попередніх поколінь. Завдяки такому поєднанню ідей і досвіду організація взмозі захистити в експертних центрах свої проекти і пишається побудованими будівлями.

Фірма також займається монолітним проектуванням.

За 19 років роботи організацією запроектована величезна кількість будівель та споруд, починаючи від котеджів і інтер'єрів і закінчуючи промисловими підприємствами, житловими і громадськими будівлями.

 

НАШ КОЛЕКТИВ:

Травка Віталій – директор і головний архітектор проекту. Голова спілки ЧООНСАУ. Лауреат премії «Будівельний олімп – 2008».

Травка-Бабенко Юлія – директор і головний архітектор проекту

Бабенко Євген – з 2000 р. – начальник відділу ІТ сервісу та випуску

Бескоровайна Ірина – провідний архітектор

Бескоровайний Віктор – головний архітектор проекту

Бука Олександр – конструктор головний інженер проекту

Бука Наталія –конструктор провідний інженер-проектувальник

Грачова Олена – головний спеціаліст сантехнік

Задорожна Олена – конструктор провідний інженер

Каленик Юлія – конструктор проектувальник 2-ї категорії

Савін Олександр – з 2008 р. –електрик провідний інженер-проектувальник

Семиног Сергій –електрик головний інженер проекту

Травка Зінаїда – головний архітектор проекту

Єременко Ірина – головний бухгалтер.

Груздева Ольга – архітектор 2-ї категорії

Юрченко Артем – головний спеціаліст сантехнік

Хатимирська Ольга – офіс менеджер